Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine urmatoarele produse: 12 seturi (SFR 1088) Caserole 750 gr, 100 buc/set x 25.99 lei 20 seturi (SFR 1317) Castron supa, Soup Time 520 gr, 50 buc/set x 12.28 lei 20 seturi (SFR 1318) Capac Soup Time 520 gr 50buc/set x 5.04 lei

Număr anunț
DA26151381
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,28 RON
Valoare atribuită
658,28 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,28 RON

din 658,28 RON estimat