Atribuită Cumpărare directă

TUBURI TERMOCONTRACTIBILE CU ADEZIV 30/8 = 3 buc. ; 34-7mm = 5 buc.; 40-12mm = 5 buc. ; MPS 10/16/4 = 1 buc; 10/40/12 = 1 buc. , SRH2-12-3 = 1 buc. ; 2/1 = 2 buc .; 12-3mm = 5 buc. ; 16-4mm = 5 buc. ; ,22= 5 buc.

Număr anunț
DA26149526
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
44322300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.045,80 RON
Valoare atribuită
1.045,80 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.045,80 RON

din 1.045,80 RON estimat