Atribuită Cumpărare directă

Formular AUTOCOPIATIV personalizat in 3 exemplare A3-T1 3 X A3T1, hartie autocopiativa, 3 culori, tipar fata, conform model client.

Număr anunț
DA26142019
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA ARGUS S.R.L. (CUI 15884770)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.950 RON
Valoare atribuită
3.950 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.950 RON

din 3.950 RON estimat