Atribuită
Cumpărare directă
MOTOCOASA STIHL FS 360 C-E Date tehnice Capacitate cilindrică cm3 37,7 Putere kW/CP 1,7/2,3 Greutate kg 1) 8,5 Nivel presiune acustică with plastic tool dB(A) 2) 99 Nivel putere acustică dB(A) 2) 112 Nivel putere acustică with metal tool dB(A) 2) 110 Nivel putere acustică with plastic tool dB(A) 2) 109 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din plastic m/s2 3) 2,5 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din metal m/s2 3) 2 Nivel presiune acustică with metal tool dB(A) 2) 98 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din metal m/s2 3) 2,2 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din plastic m/s2 3) 2,2 Lungime totală cm 4) 179 Diametru tăiere mm 480 Volum rezervor l 0,75 Viteza la putere maximă Um 8.500
- Număr anunț
- DA26173332
- Autoritate contractantă
- COMUNA FELNAC (CUI 3519518)
- Furnizor / câștigător
- FOX IMPEX SRL (CUI 11866127)
- Cod CPV
- 16320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.489 RON
- Valoare atribuită
- 3.489 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.