Atribuită
Cumpărare directă
Tusiere - 22 buc,tus albastru - 22 buc, sfoara bumbac -7 buc, pix -28 buc,lipici - 7 buc,saci plastic - 25 buc,hartie xerox A4 Vary - 5 top,dosar sina - 70 buc,agrafe - 7 cut, bolduri - 7 cut,plic C4 - 70 buc,rigle 30cm- 7 buc,ecuson - 80 buc,hartie ambalaj - 100 buc,pioneze - 7 cut,banda delimitare - 2 buc, hartie igienica milde - 2 buc,sapun lichid Teo - 14 buc,role prosop - 7 buc,sacose - 25 buc.
- Număr anunț
- DA26175688
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 688,75 RON
- Valoare atribuită
- 688,75 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.