Atribuită
Cumpărare directă
08-9401 NM32LA Genius 1021/22 Annual Service Kit, contine: - 00-4424 FILTER ELEMENT 0.01 MICRON 2 buc - 00-4425 FILTER ELEMENT FOR RAC (RAC) 1 buc - 02-4640 FLTR ELEMENT REPL INLET 3/8" NPT 02-4639 1 buc - 02-5494 VALVE SOL 3/2 UNIVERSAL 24V DC 1 buc - 02-5504 VALVE SOL 2/2 24V DC 2.5 ORIFICE 2 buc - 04-4534 RELAY PLUG-IN 5 PIN 10A 3 buc - 06-5529 COMP SERVICE KIT 2750 2 buc Manopera inclusa. conform oferta nr.DRM 1092-2020/10.08.2020
- Număr anunț
- DA26138103
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 50532300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.900 RON
- Valoare atribuită
- 5.900 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.