Atribuită Cumpărare directă

Aparate de aer conditionat 12000 BTU, inverter, Bora 2, Golden R 32 cu kit si montaj inclus.

Număr anunț
DA26153003
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
Furnizor / câștigător
ETC ENERGY TERMOCLIMA CORPORATION SRL (CUI 37793240)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.140 RON
Valoare atribuită
14.140 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.140 RON

din 14.140 RON estimat