Atribuită Cumpărare directă

Management de proiect pentru achizitia de autobuze - Proiect Reinnoirea parcului de mijloace de transport public cu autobuze electrice, in vederea reducerii emisiilor de carbon in Orasul Voluntari, conform prevederilor documentatiei de atribuire insusite prin oferta depusa

Număr anunț
DA26158265
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
REI INTERNATIONAL CONSULTING SRL (CUI 28760740)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.500 RON
Valoare atribuită
128.500 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.500 RON

din 128.500 RON estimat