Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE -ECHIPAMENT DE LUCRU - ASPIRATOARE - PENTRU COMITETUL OLIMPIC SI SPORTIC ROMAN - COMPLEX OLIMPIC SYDNEY 2000 IZVORANI: - Aspirator cu spalare Karcher SE 4001, 1400 W, 4 l, Clasa Energetica A = 2 buc

Număr anunț
DA26174144
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
39713430-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat