Atribuită
Cumpărare directă
Set standard 6 electrozi EKG toracici plati din inox - set standard de 6 electrozi toracici plati din inox - calitate superioara , usor de montat pe banana firelor cablului ekg-pacient - Producator:Italia -produsul prezinta Aviz Ministerul Sanatatii, Declaratia de Conformitate, CUREA TORACICA PENTRU ELECTROCARDIOGRAF 150CM(L)/10CM(l) ELECTROZI EKG TIP CLEME (CLESTE) NECESAR CARDIOLOGIE
- Număr anunț
- DA26162772
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 31711140-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.915 RON
- Valoare atribuită
- 1.915 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.