Atribuită
Cumpărare directă
Covoras/Covor antibacterian adeziv 45 X 115 cm - 30 de folii/straturi-Covoras adeziv antibacterian fabricat din folie de polietilena folosit in zonele care necesita grad inalt de curatenie. Se pozitioneaza in fata incaperilor. 1 covoras are 30 straturi/folii Dimensiune: 45 cm x 115 cm
- Număr anunț
- DA26176270
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 42924720-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,50 RON
- Valoare atribuită
- 269,50 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.