Atribuită
Cumpărare directă
Plic C4 burduf - 100 buc,hartie xerox A4 - 25 top,plic C6 - 100 buc, plic C5 - 100 buc, plic C4 - 200 buc,capsator - 5 buc, hartie xerox A4 Absolut - 25 top, folie protectie - 2 set, dosar sina - 100 buc, agrafe - 5 buc,sfoara bumbac - 5 buc,perforator - 3 buc,ascutitoare - 2 buc,caiet student 100 file - 12 buc, evidentiator - 10 buc, pix - 50 buc, capse 24/6 - 10 cut ,stick 32GB - 3 buc,cereri ajutor social - 300 set,anchete ajutor social - 200 set,ordin deplasare - 2 buc.
- Număr anunț
- DA26175752
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.892,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.892,07 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.