Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE 30000 KM DACIA DUSTER II CUPRINDE: dacia oil plus dpf 5w30 5l,filtru ulei,garnitura buson,filtru aer,filtru habitaclu,filtru motorina si manopera aferenta RAR GORJ NR 365/17.08.2020

Număr anunț
DA26158617
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI 2163560)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
926,56 RON
Valoare atribuită
926,56 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

926,56 RON

din 926,56 RON estimat