Atribuită Cumpărare directă

Materiale sanitare: robinet fonta 2’’ – 1 buc; conector PE 63*2’’ – 2 buc; calti fuior – 2 buc; teu pexal 16*16 - 1 buc; cot bronz ¾’’ – 1 buc; robinet bila ¾’’ – 1 buc; colier 1’’ – 1 buc; teava PVC 315x2000 – 1 buc; garnitura – 5 buc.

Număr anunț
DA26175797
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,81 RON
Valoare atribuită
506,81 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506,81 RON

din 506,81 RON estimat