Atribuită Cumpărare directă

Compus din Sac rafie 200 buc Manusi lacatus 30 perechi Manus latex ( set 50 buc) - 2 seturi Coliere plastic diverse marimi ( set 50 buc) - 6 seturi Cuie beton ( cutie de 0,5Kg) - 8 cutii Furtun cu cap pentru stropit lungime 20ML cu piese adaptoare - 1 buc Set 25 burghie pentru metal 1-13 mm - 1 buc Set 7 burghie beton Bosch - 2 buc

Număr anunț
DA26174073
Autoritate contractantă
INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
Furnizor / câștigător
A.D.N. COM AUTOSERV (CUI 13393041)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.457,10 RON
Valoare atribuită
1.457,10 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.457,10 RON

din 1.457,10 RON estimat