Atribuită Cumpărare directă

Imbracaminte asfaltica usoara strada Dealului, strada Albiteni, strada Primariei, comuna Piatra Soimului, conform invitatiei de participare nr. 3998/12.08.2020

Număr anunț
DA26175594
Autoritate contractantă
COMUNA PIATRA SOIMULUI (PRIMARIA COMUNEI PIATRA SOIMULUI) (CUI 2613044)
Furnizor / câștigător
M & G CONSULTING SRL (CUI 15888454)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448.830,54 RON
Valoare atribuită
448.830,54 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448.830,54 RON

din 448.830,54 RON estimat