Atribuită
Cumpărare directă
Scara aluminiu Forte 9407 trepte late 2x7 este cu urcare pe ambele parti si poate fi utilizata pentru lucrari in spatii interioare sau exterioare. Scara este executata in conformitate cu standardele EN-131 si are treptele executate din profile din aluminiu tip U cu urmatoarele dimensiuni si caracteristici: Grosime profil 80 x 20 x 1.5 mm Treptele au tractiune antiderapanta, care permite urcarea si coborarea in siguranta Latime treapta 80 mm Laterala scarii este din aluminiu 80 x 20 mm si este prevazuta pe capete cu antiderapante din plastic La partea de mijloc a scarii se gasesc doua chingi confectionate din poliester, pentru protectie, care impiedica deschiderea involuntara a scarii. Componentele scarii sunt demontabile, separat, in vederea reciclarii materialelor (plastic, aluminiu). Sarcina maxima admisa a scarii este de 150 kg, iar inaltimea maxima de lucru (*H) este de 3.6 metri. Specificatii tehnice Garantie Persoana Fizica (luni) 24 Garantie Persoana Juridica (luni) 24 Model 9407 Material aluminiu Inaltime scara deschisa (m) 1.49 Inaltimea maxima de lucru (m) 3.6 Dimensiune trepte (mm) 80 Inaltime tronson scara (m) 1.61 Latime tronsoane (cm) 8 Latime scara in partea inferioara (cm) 52.2
- Număr anunț
- DA26154189
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924,34 RON
- Valoare atribuită
- 924,34 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.