Atribuită
Cumpărare directă
REPARATIE MOTOCOSITOARE STIHL FS 56 conform Deviz 50496. Criteriul de atribuire pretul ce mai scazut. Pretul ofertat va fi franco depozit beneficiar, fara alte taxe sau costuri. Livrarea se va face de ofertant, la SDEE Targoviste, Loc. TARGOVISTE, Aleea Sinaia nr.58 pe baza de COMANDA.
- Număr anunț
- DA26163525
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,65 RON
- Valoare atribuită
- 132,65 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.