Atribuită Cumpărare directă

*TESTE RAPIDE - HCV Ac, kit x25casete, ser/plasma, cod B20-20-STR TESTE RAPIDE-HIV 1/2, ser/plasma, x25 casete, cod C10-20 -STR VALABILITATEA PRODUSELOR MININ 12 LUNI DE LA LIVRARE

Număr anunț
DA26152322
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,40 RON
Valoare atribuită
428,40 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,40 RON

din 428,40 RON estimat