Atribuită
Cumpărare directă
1.aviz medical personal atributii siguranta transporturilor -4x200.00 lei=800.00 lei 2.aviz psihologic personal atributii siguranta transporturilor-4x60.00=240.00 lei 3.incheiere fisa de aptitudine 4x20.00 =80.00 lei 4.aviz psihologic port arma:2x80.00=160.00 lei 5.fisa medicala port arma:2x170.00=340.00 lei
- Număr anunț
- DA26157486
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.620 RON
- Valoare atribuită
- 1.620 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.