Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul de terminal box-uri si accesorii contine: 1. TERMINAL BOX 12 WALL MOUNT FTTX, din plastic f rezistent, SBN-DW-1, 8 x ADAPTOR SC-SC MM OM3 SIMPLEX. ..............1 buc................156 lei/buc. 2. Terminal box 1buc, metalic, 6 suduri optice, 4 adaptori iesire, tip conector SC/PC. ..............1 buc................79 lei/buc. 3. Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM3, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare aqua/turcuaz, lungime 1,5m. ..............50 buc................7 lei/buc. 4. Adaptor SC MultiMode pentru patch panel fibra optica. ..............10 buc................5 lei/buc. 5. DUPLEX FIBER PATCH CORD MM SC-MTRJ 50/125 OM3 8m. ..............5 buc................69 lei/buc
- Număr anunț
- DA26165713
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI 24402609)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980 RON
- Valoare atribuită
- 980 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.