Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza pachet auto, furnizare si montare anvelope ( , ANV. 16.9-28, 2 buc ) pentru buldo excavator, cf. Devizului de lucrari.

Număr anunț
DA26167309
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI 24308831)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.158,82 RON
Valoare atribuită
5.158,82 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.158,82 RON

din 5.158,82 RON estimat