Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii - conform deviz atasat, pentru A3407

Număr anunț
DA26170083
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
EURO-MOTOR SRL (CUI 12881273)
Cod CPV
50112111-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.175,74 RON
Valoare atribuită
6.175,74 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.175,74 RON

din 6.175,74 RON estimat