Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza Pachet echipamente parc joaca copii inclusiv livrare pentru Primaria or. Slanic Moldova : Pachetul presupune livrarea de echipamente necesare parcurilor de joaca, conform oferta personalizata transmisa inregistrata la U.A.T. oras Slanic Moldova sub nr. 8661/14.08.2020, respectiv : Balansoar 2 persoane B.02 - 4 buc Figurina pe arc ( foca , calut , elefant ) FA.03 - 4 buc Hinta metal 2 scaune - 4 buc Carusel 6 persoane C.01 - 1 buc Echipamentele de joaca sunt conforme cu normele europene si sunt certificate CNCIR CERT (respecta standardul SR-EN 1176:2008 si HG 435/2010 ) , la livrare sunt insotite de certificat de garantie si declaratie de conformitate Garantia acordata produselor este de 24 luni de la livrare. Termen de livrare - max. 20 zile lucratoare de la data comenzii. Se asigura transportul în locațiile stabilite de beneficiar; .garantie minim 24 luni,produse cu certificare de calitate , care respecta prevederile legale in vigoare in materie de siguranta a locurilor de joaca , standarde ;

Număr anunț
DA26162309
Autoritate contractantă
ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.800 RON
Valoare atribuită
18.800 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.800 RON

din 18.800 RON estimat