Atribuită
Cumpărare directă
Cos gunoi pentru colectarea deseurilor, confectionat din plastic foarte rezistent. Datorita capacului cu sistem de deschidere batant este practic si usor de manevrat. Avand o deschidere usoara, capacul revine singur in pozitia initiala. Ideal pentru restaurante, spatii de birouri, spatii sanitare din cluburi, centre comerciale, etc. Volum: 70L Dimensiuni:395 x 484 x 696 mm Disponibil pe 5 culori: negru, rosu, verde, albastru, galben
- Număr anunț
- DA26178488
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- CLEANEXPERT SHOP SRL (CUI 25783331)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227,46 RON
- Valoare atribuită
- 227,46 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.