Atribuită Cumpărare directă

CORNIER ALUMINIU 20X20X2 CORNIER ALUMINIU 15X15X1,5 CORNIER AL 15,5X15,5X1,5 2,5M CORNIER AL 19,5X19,5X1,5 2,5M CORNIER AL 11,5X11,5X1,5 2,5M CORNIER AL ARGINTIU 20X20X1,5 2M CORNIER AL ARGINTIU 15X15X1 2M PROFIL L AL ARGINTIU 25X20X1,5 2M GUTTA GLISS SOLAIR-EXTRA 1X50 M KIPLING AUTOP.4,2X13 29660b42013f2 KIPLING AUTOF.4,2X13 19415b42013f2

Număr anunț
DA26172223
Autoritate contractantă
Comuna Ciorasti (CUI 4350432)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.179,79 RON
Valoare atribuită
2.179,79 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.179,79 RON

din 2.179,79 RON estimat