Atribuită Cumpărare directă

Materiale necesare pentru buna organizare și desfășurare a alegerilor locale, in conformitate cu prevederile HG 577/2020 și HG 578/2020, conform descrierii anexate

Număr anunț
DA26151115
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.717,85 RON
Valoare atribuită
13.717,85 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.717,85 RON

din 13.717,85 RON estimat