Atribuită
Cumpărare directă
1.Rola hartie PH 1-14 = 5 role – 19.21 lei x 5 = 96.05 lei 2.Cutii petri plastic sterile 60x15 mm , 10 buc/set = 60 set 5.16 lei x 60 = 309.60 lei 3.D-cycloserine selective supplement pentru preparea a 250 ml mediu scharlau 10 buc/set , 100 mb/buc – 1 set – 240 lei 4.balon cotat 1000 ml din sticla cu dop clasa As cu certificate de etalonare pe lot = 6 buc – 59 lei x 6 buc = 354 lei 5.Pahar Erlenmeyer 200 ml gat ingust 20 buc - 8 lei x20 buc = 160 lei 6.pahar Erlenmeyer 200 ml gat larg 20 buc – 7 lei x 20 buc = 140 lei
- Număr anunț
- DA26108477
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.299,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.299,65 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.