Atribuită Cumpărare directă

Produs biocid pentru igiena umana, dezinfectant general de uz extern. Avizat de Ministerul Sanatatii, TIP I si II Produsul detine CERTIFICAT DE VIRUCIDE, inclusiv impotriva COVID 19 Activitate bactericida de baza: se utilizeaza ca atare, prin stergere timp de actiune 5 minute. Obtinut din alcool etilic 70%, apa dedurizata, salicilat de etil, denaturanti: tert-butanol si albastru de metilen. Mod de ambalare : flacon sigilat, 500 ml. Eticheta confrom normelor EU SINGURUL ALCOOL SANITAR CU CERTIFICARE DE VIRUCIDE.

Număr anunț
DA26114014
Autoritate contractantă
CENTRUL DE LOCUINTE SI SPRIJIN PENTRU TINERI (CUI 15339669)
Furnizor / câștigător
KALLA MED SRL (CUI 31589187)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,50 RON
Valoare atribuită
184,50 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,50 RON

din 184,50 RON estimat