Atribuită
Cumpărare directă
TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L RE 1 1 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 1 40 ROLE PROFESIONALE 100M 2S BU 6 1 AQUATIQUE A.NECARB.5,0PET ST 14 1 BLC YELLOW H COP A4/80GR CU 6 5 NUSA CREION CORECTOR VF.M BU 1 1 RTC DOSAR PP PERF/25 BUC BU 1 25 PRO-X MULTI WASH 5KG DET. BU 1 1 HP 650 BLACK BU 1 1
- Număr anunț
- DA26166392
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare Agricola Braila (CUI 2240280)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585,66 RON
- Valoare atribuită
- 585,66 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.