Atribuită Cumpărare directă

Număr poziţie ID produs Produs Vanz. Speciala 10 8060162 PERNA VISEO ALBA 50X70CM 20 3025655 SET 6 LINGURI DEFNE 30 8034599 FATA DE PERNA DAMASC ALB(2BUC) 0,70X0,70

Număr anunț
DA26143391
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,49 RON
Valoare atribuită
305,49 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,49 RON

din 305,49 RON estimat