Atribuită
Cumpărare directă
1. pahare uf 200ml 100buc/set-10 seturi 2. 5l det pardoseli - 10 bid 3. matura plastic-10 buc 4.degresant bucatarie 5L - 1 bid 5.sapun lichid ge L bidon 5L. 6.Hartie igienica natur 40ml 1 strat-320 buc 7. hartie igienica mini jumbo alba 300gr-60 buc 8.burete vase mic/3set-30 set
- Număr anunț
- DA26112553
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.436 RON
- Valoare atribuită
- 1.436 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.