Atribuită Cumpărare directă

Lebada Gel de maini Igienizant Antibacterian, 500 ml Conține: Amestec omogen pe baza de aqua, ethyl alcohol, glycerine, propylene glycol, PEG-40, perfume Domeniu de utilizare: Gel cu efect antibacterian pentru mâini Instrucțiuni de utilizare: Se aplică pe mâini prin apăsarea pe flacon și se masează până la uscare. 1-5 ml per alicare. Precauții: Numai pentru uz extern. A nu se lasă la indemana copiilor În caz de contact cu ochii clătiți cu atenție cu apă timp de mai multe minute. Scoateți lentilele de contact dacă este cazul și dacă acest lucru se poate face cu ușurință. Continuați să clătiți. A nu se folosii pe răni deschise Produs inflamabil. Lebada Gel dezinfectant pentru maini, 5 L Avizat NUMAR DE REFERINTA: 5946085509791 PRET DE CATALOG: 78,65 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33741300-9 Dezinfectant pentru maini (Rev.2) DESCRIERE: Gel cu efect antibacterian si dezinfectant pentru maini cu 70% alcool avizat de Ministerul Sanatatii si Institutul Cantacuzino. Lebada Gel dezinfectant pentru maini curata, dezinfecteaza, ucide 99,9% din bacterii, ciuperci si virusi si actioneaza fara clatire. Aplicati o cantitate mica de gel pe maini si intindeti-l pana la uscarea completa a acestora. Cantitate 5 L Zona corporala Maini Set Nu Pentru Unisex Forma/Textura Gel Beneficii Dezinfectant Proprietati Antibacterian Aroma Fresh CUM EVALUEZI ACEST PRODUS Hygienium Dezinfectant universal pentru suprafete parfumat, 5 L avizat Ministerul Sanatatii

Număr anunț
DA26175100
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CORNEL REGMAN COMUNA DANES (CUI 28233383)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.922,10 RON
Valoare atribuită
1.922,10 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.922,10 RON

din 1.922,10 RON estimat