Atribuită Cumpărare directă

XS-Extra small=circumferinta gat 30-32cm L=Large-circumferinta gat 40-43cm S=Small-circumferinta gat 35-37cm XL-Extra Large-circumferinta gat 43-45cm M-Medium-circumferinta gat 37-40 cm XXL-Extra Extra Large-circumferinta gat>45 cm

Număr anunț
DA26120485
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
A&A FARMA DISTRIBUTION SRL (CUI 30777131)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.250 RON
Valoare atribuită
11.250 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.250 RON

din 11.250 RON estimat