Atribuită Cumpărare directă

Caciulite Bubble Cpap;Caciulita Sistem Vyasis ;Scutece 2-5 kg;Scutece PREMATURI;Manseta T.A.2brate MANSETA T.A.NR.2-10BUC; MANSETA T.A.NR.3-20BUC;

Număr anunț
DA26105144
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
35113480-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.344,40 RON
Valoare atribuită
38.344,40 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.344,40 RON

din 38.344,40 RON estimat