Atribuită Cumpărare directă

Eset Nod32 Antivirus 9 statii 12 luni Manopera instalare si activare inclus in pret

Număr anunț
DA26112695
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.8 BRASOV (CUI 29369236)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
48760000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598,16 RON
Valoare atribuită
598,16 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598,16 RON

din 598,16 RON estimat