Atribuită
Cumpărare directă
Tricoul se confecţionează din tricot de bumbac de culoare neagră. Are croiala dreaptă şi se compune din faţă, spate şi mâneci scurte, prevăzut cu guler, se încheie cu fentă cu 3 nasturi din poliester cu diametrul de 15 cm cu 4 găuri și este prevazut pe umeri cu epoleți din material fond. Pe pieptul stâng se aplică un buzunar 10x10 cm. Pe spate şi pe buzunar se imprimă prin transfer, cu litere de culoare albă,”POLIȚIA LOCALĂ”. La 4-6 cm de umăr, pe mâneca stângă se aplică bandă velcro, partea pufoasă.
- Număr anunț
- DA26123153
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
- Furnizor / câștigător
- TACTICA OUTDOOR SRL (CUI 34994508)
- Cod CPV
- 35811200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.590 RON
- Valoare atribuită
- 2.590 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.