Atribuită
Cumpărare directă
1 NucleoSpin miRNA Plasma (50) 740981.50 50 buc/pkt 1 Macherey Nagel 978.49 978.49 NucleoSpin miRNA Plasma, Mini kit for circulating miRNA Isolation of RNA including circulating miRNA from blood plasma and serum 2 Folii acoperire placi 04-095-0060 100 buc/pkt 1 Nerbe Plus 435.29 435.29 Adhesive sealing film, for Realtime-PCR (qPCR), 50µm, -40°C up to +120°C, clear, np pcr ready 4 Tavite pentru multipipeta 04-072-0440 100buc/pkt 1 Nerbe Plus 221.28 221.28 Reservoir PS, 50ml, high profile, 1 bottom, universal purpose, white, grad., np pcr ready 5 Calcitriol TRC-C144500-5MG 5 mg 1 TRC 838.08 838.08 Calcitriol, 5 mg, Controlled Product TRC, Reference standards for non-compendial testing 6 NucleoSpin Blood, Mini kit for DNA from blood 740951.50 50 Preps 1 Macherey Nagel 491.06 491.06 NucleoSpin Blood, Mini kit for DNA from blood
- Număr anunț
- DA26106823
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.964,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.964,20 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.