Atribuită Cumpărare directă

Mobilier pentru gradinite (Rev.2) DESCRIERE: Cod Denumire Cantitate Pret unitar MBMRCUA0307G Masa reglabila HEXAGON pentru gradinita (1180x1040x460-580mm, blat galben) 2 250 MBMRCUA0307V Masa reglabila HEXAGON pentru gradinita (1180x1040x460-580mm, blat verde) 2 250 MBGSR23204-G2 Scaun gradinita (galben, H=630mm) 24 84 MBUA4007 Birou 4007 1 663 MBDCUA4615 Banca vestiar pentru copii (1200x300x300mm) 2 72 MBUA28502 Dulap POIENITA Nr.1 1 162 MBUA28517 Dulap POIENITA Nr.10 1 497 MBUA28518 Dulap POIENITA Nr.11 1 1334 MBUA28509 Dulap POIENITA Nr.2 1 230 MBUA28510 Dulap POIENITA Nr.3 1 373 MBUA28511 Etajera POIENITA Nr.4 1 156 MBUA28512 Dulap POIENITA Nr.5 1 171 MBUA28513 Dulap POIENITA Nr.8 1 369 MBUA28514 Dulap POIENITA Nr.6 1 608 MBUA28515 Dulap POIENITA Nr.9 1 459

Număr anunț
DA26115367
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOLDUR (CUI 29135227)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.182 RON
Valoare atribuită
8.182 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.182 RON

din 8.182 RON estimat