Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii suprafete degradate prin stropiri succesive la cald a strazilor din comuna Misca, judetul Arad, conform solicitarii autoritatii contractante si cu respectarea normelor tehnice aplicabile. Termenul de executie este de 10 zile. Se va incheia un contract de achizitie publica.
- Număr anunț
- DA26115323
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
- Furnizor / câștigător
- ACTIVO CONSTRUCT VEST S.R.L. (CUI 28134185)
- Cod CPV
- 45233142-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.976 RON
- Valoare atribuită
- 38.976 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.