Atribuită Cumpărare directă

pachetul contine: lamai, castraveti, rosii, ardei gras verde, dovlecei, mere golden, varza ,telina, ardei kapia, morcov, fasole, pastarnac, cartofi, pui gril, pulpe intregi, pepene verde, punga legume, patrunjel, leustean, marar, mazare, ciuperci

Număr anunț
DA26104860
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,28 RON
Valoare atribuită
352,28 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,28 RON

din 352,28 RON estimat