Atribuită Cumpărare directă

Panou fotovoltaic 56 buc Incarcator 14 buc Baterie 12V 200Ah Solar 56 buc Invertor 14 buc Modul inregistrare 14 buc Cabluri + Tablou conexiuni AC-DC 14 buc Structura metalica + cutie 14 buc Manopera 1 buc

Număr anunț
DA26113794
Autoritate contractantă
COMUNA IZVOARELE SUCEVEI (CUI 4326744)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292.558,72 RON
Valoare atribuită
292.558,72 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292.558,72 RON

din 292.558,72 RON estimat