Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner HP CE278A OEM Produs Cartus Toner Categorie ORIGINAL Tehnologie Laser Producator HP Cod produs CE278A Cod HP 78A Culoare negru Tip Capacitate 2100 pagini (5% incarcare/draft) Volum -

Număr anunț
DA26115125
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.475,20 RON
Valoare atribuită
5.475,20 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.475,20 RON

din 5.475,20 RON estimat