Atribuită
Cumpărare directă
1 Masca protectie fata cu supapa buc 600 X9.00= 5,400.00 2 Masti medicale chirurgicale in 3 straturi, 50buc/cutie cutie 12 X34.50= 414.00 3 Manusi din nitril, 100 buc/cut, marimea M si L cut 12 X49.00= 588.00 4 Termometru fara contact, digital, cu infrarosu, pentru frunte si obiecte, IR988 buc 1 X149.00 =149.00 5 Aparat de stropit suprafete (12-16)L buc 2X79.00= 158.00
- Număr anunț
- DA26104926
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.709 RON
- Valoare atribuită
- 6.709 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.