Atribuită Cumpărare directă

Proiectare si reabilitare capela ortodoxa stanga situata in incinta cimitirului municipal Sibiu, conform cerintelor publicate in anuntul nr.ADV1160637 / 28.07.2020.

Număr anunț
DA26106072
Autoritate contractantă
Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
Furnizor / câștigător
EMY&TAVI S.R.L (CUI 23165245)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356.000 RON
Valoare atribuită
356.000 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356.000 RON

din 356.000 RON estimat