Atribuită
Cumpărare directă
Crt. 1 KG 5.000 5.8000 1 AMESTEC LEGUME CIORBA 29.00 9 BUC 12.000 2.5400 2 BRANZA TOPITA 30.48 10 KG 4.000 17.2000 3 CARNE TOCATA 68.80 11 KG 50.000 1.8000 4 CARTOFI 90.00 14 KG 10.000 2.4500 5 CEAPA 24.50 16 KG 12.000 10.2000 6 CREMVUSTI 122.40 222223791 KG 15.000 6.3000 7 FASOLE CONGELATA 94.50 22222821 BUC 20.000 0.8200 8 IAURT 150GR 16.40 30 KG 10.000 5.9000 9 MAZARE CONGELATA 59.00 31 KG 5.000 6.5000 10 MERE 32.50 32 KG 30.000 2.3000 11 MORCOVI 69.00 37 BUC 210.000 0.6200 12 OUA 130.20 39 KG 15.000 8.9000 13 PARIZER 133.50 44 KG 4.000 14.0000 14 PIEPT PUI 56.00 47 KG 30.000 7.8000 15 PULPE PUI 234.00 49 KG 3.000 6.5000 16 SMANTANA 19.50 741-02-01 REV.1 Pagina 1 Call center 0212430577 -GC 19.2; Raport: 8102-1-comanda ineu4 (copie); gc Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA Cod produs Nr. Denumirea produsului si caracteristici UM Cantitate Crt. 22222870 KG 5.000 8.2000 17 BAZA PT MANCARURI 1000GR 41.00 26 L 48.000 3.2000 18 LAPTE 153.60 42 BUC 36.000 3.9900 19 PASTE TOMATE 143.64 22222871 BUC 8.000 5.8000 20 UNT 46.40 TOTAL 1,594.42
- Număr anunț
- DA26115347
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- EUROGRUP BOGDAN SRL (CUI 24660152)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.594,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.594,42 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.