Atribuită Cumpărare directă

1 0FQ3M MYYM 3X4 m 100 4.0237 402.37 1 zile 2 1KN1M CYABY-F 4x16 m 100 23.6555 2,365.55 2 zile 3 1L50F H07RN-F 1x185 m 80 65.7586 5,260.69 2 zile 4 1HRO8 TUB GOFRAT IGNIFUG COPEX D25mm m 100 0.5066 50.66 1 zile

Număr anunț
DA26120766
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
Cod CPV
31320000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.079,27 RON
Valoare atribuită
8.079,27 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.079,27 RON

din 8.079,27 RON estimat