Atribuită Cumpărare directă

1) RCA 12 LUNI . Autoturism DACIA DUSTER Perioada asigurata 29.08.2020 – 28.08.2021. Prima asigurare : 1.003,43 ron, fara decontare directa 2) RCA 12 LUNI . Autoturism TOYOTA HILUX Perioada asigurata 30.08.2020 – 29.08.2021. Prima asigurare : 1.211 ron, fara decontare directa

Număr anunț
DA26110091
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT SIBIU (CUI 14387919)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.214,43 RON
Valoare atribuită
2.214,43 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.214,43 RON

din 2.214,43 RON estimat