Atribuită Cumpărare directă

Diverse produse din portelan

Număr anunț
DA26122342
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI 26128977)
Furnizor / câștigător
GORGONA DESIGN SRL (CUI 15576460)
Cod CPV
39298900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.910,20 RON
Valoare atribuită
5.910,20 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.910,20 RON

din 5.910,20 RON estimat