Atribuită
Cumpărare directă
Capse 24/6 kangaro 10 BUC Capse no 10 Kangaro 5 BUC Rezerva pix 50 BUC Lipici solid 36g 15 BUC Pasta corectoare 6 BUC Banda corectoare 6 BUC Agrafe 25/28mm 50 BUC Agrafe 78mm 4 BUC Agrafe 50mm 10 BUC Dosar plic 50 BUC Radiera 11 BUC Ascutitoare 10 BUC Plastelina 2 cut Scotch 19x30 8 BUC Perforator 3 BUC Foarfeca de birou 3 BUC Pioneze metalice, 3 BUC Rigla 3 BUC Evidentiator 10 BUC Marker negru 10 BUC Tus albastru 3 BUC Mine creion 0,5 5 BUC Cutter 3 BUC Rezerva cutter 5 BUC Pix albastru HZ 30 BUC Post it 45x12 color 8 BUC Capsator 2 BUC
- Număr anunț
- DA26114940
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408,60 RON
- Valoare atribuită
- 408,60 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.